DETAIL ukrainian edition
Журнал про архітектуру і будівельні деталі

Україна, Дніпропетровськ

Проект: 2010 — триває

Програма: Переклад російською німецького/англійського видання журналу DETAIL

З 2010 року сертифікований архітектор Сергій Пащенко є запрошеним архітектурним редактором журналу DETAIL ukrainian edition

Про DETAIL

Кожен випуск DETAIL присвячений певній конструкційній темі і забезпечує всебічний розгляд предмету в різних розділах журналу. Головний розділ – «Документація», що містить аналіз відібраних проектів, детально охоплює будівлі зі всього світу. На додаток до естетичної якості архітектури конструкційні деталі грають центральну роль. Всі проекційні кресленики наново накреслені власними силами відповідно до масштабу і в консультації з архітекторами, планувальниками і інженерами, відповідальними за оригінальний проект. Це надає читачам вільний доступ до проектів і швидкий засіб порівняння на одноманітно високому рівні.

У розділах журналу «Обговорення» і «Повідомлення», відомі архітектори і критики так само як автори фахівці і архітектурні історики в змозі чітко сформулювати їх погляди і ідеї у формі інтерв'ю, висловів та есе - актуально, із знанням справи і у відмітній манері. Розділ «Технології» розширює діапазон обхвату: певна тема кожної проблеми розглядається в більшій глибині авторами статей, які часто є від зв'язаних дисциплін.

У розділі «Інформація Продукту» ми забезпечуємо попредметний огляд поточних подій у сфері будівельних виробів. Описані інноваційні вживання матеріалів і продуктів, і посилання зроблене до проектів, в яких вони використовувалися. Крім того, деталі регулярно надають можливості для подальшого дослідження, конкурсів, проведених індустріальними організаціями, і публікацій від індустріального сектора.

Один з шести щорічних випусків англійської редакції DETAIL і два з десяти щорічних випусків німецького/англійського видання - випуски Концепт. «DETAIL Концепт» концентрується на певних головних проектах і описує увесь процес розвитку - від найважливіших аспектів планування до реалізації будівель; від організації офісу архітектора до формулювання концепцій; від співпраці з фахівцями планувальниками до будівельних робіт на ділянці.

detail.de

Серия 2010•7/8
Фасадные конструкции
Серия 2010•9
Исследование и обучение
Серия 2010•10
Строительство из дерева
Серия 2010•11
Легкие конструкции
Серия 2010•12
Архитектура и рециклинг
02/10
Серия 2011•1/2
Стекло в строительстве