Сергiй Володимирович Пащенко
Профіль
Профіль

«Стиль означає давати виразність і художнє значення для основної ідеї і для усіх внутрішніх і зовнішніх сприяючих чинників, які змінюють втілення теми у витвір мистецтва. Згідно з цим визначенням, відсутність стилю показує недоліки роботи, викликані ігноруванням художником основної теми, і його нездатності естетично використати засоби, доступні для вдосконалення роботи».

Готфрід Земпер

Основу архітектурної творчості я бачу в міжкультурному підході, що бере початок у мультикультурності України. Міжкультурна архітектура — гібридний підхід, в якому елементи різних культур існують в симбіозі, — архітектура, налагоджена до навколишнього середовища через симбіоз ТРАДИЦІЇ та ПЕРЕДОВОЇ ТЕХНОЛОГІЇ. Культура і традиція ледве обмежуються тим, що є матеріальним. Спосіб життя, звичаї, естетична чутливість, ідеї, думки, філософія, релігія є неділимими аспектами ширшої культури і традиції.

Архітектура віку інформації змінюється від парадигми самообгороджування до однієї із ступеней довільності, від цілого до частини, від ієрархії до руйнування, від центрованості до нецентрованості. Моделлю служить свобода і унікальна різноманітність усього людства, симбіоз різних культур, і глибоко плюралістичний ідеал суспільства і культури.

Істинний творчий потенціал виникає від задуму частини і цілого разом. В архітектурі, значення, створене індивідуальними елементами проекту, і їх стосунками і диз'юнкцією, має бути мультивалентним і неоднозначним. Коли значення створює таке почуття або атмосферу, архітектура, можна сказати, наближається до ПОЕТИЧНОГО СТВОРІННЯ.

«Поетика, як обмін символами, приносить в гру прискіпливо обмежений словник. Мета полягає в тому, щоб повністю вичерпати ці знання».
Ж. Бодрійяр

Для нас — виклик, чи можемо ми, у свою чергу, створити архітектуру, яка говоритиме з майбутніми поколіннями як наш культурний спадок, — архітектуру, яка виражає дух нашої епохи, її філософію, рівень технологічного успіху і суспільства.

сертифікований архітектор Сергій Пащенко
архітектурний редактор журналу DETAIL ukrainian edition

Послуги:  ГЕНЕРАЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ

Комплексний системний підхід до проектування містобудівної документації, житлових і громадських будівель, культових споруд, виставкових комплексів, підприємств, пов'язаних з організацією технологічних процесів, приватних будинків, просторів інтер'єрів, предметного дизайну тощо. Реконструкція будівель і споруд. Супровід проекту. Авторський нагляд за будівництвом. Високотехнологічні, інноваційні рішення на основі світового досвіду.
Досвід проектування для європейських інвесторів.

˂Детальніше˃

Кваліфікаційні сертифікати:
АА №002519 Архітектурне об'ємне проектування. АА №002535 Розроблення містобудівної документації.